Prachtige wenskaarten bij Wereldwinkel Brielle

Wat is er mooier dan dicht bij iemand te zijn en je felicitaties, vakantiegroeten of zomaar wat woorden van aandacht te schrijven op een mooie kaart. De wenskaarten in de Wereldwinkel zijn niet zomaar kaarten.
Floris kaarten zijn gemaakt van gerecycled papier. De inkt die gebruikt wordt is op basis van plantaardige olie. De ontwerpen worden allemaal met de hand geschilderd. De kaarten worden ingepakt door mensen met een beperking en 10 % van de winst van Floris wordt gedoneerd aan een goed doel. Voor alle producten van Floris wordt geen enkele boom extra gekapt.
De wenskaarten worden alleen verkocht bij Wereldwinkels, natuurwinkels en zelfstandige boekwinkels. Het bedrijf koos er bewust voor om niet bij de grote winkelketens in het schap te liggen. Hun stelling is “Onze producten worden gekocht door mensen die bewust bezig zijn”. Bovendien moeten de producten iets exclusiefs houden. Dat kan niet als ze op elke straathoek te koop zijn.”
Voor Aardkaart worden geen bomen gekapt, maar wordt gebruik gemaakt van landbouwafval om papier te maken. Voor iedere 25 verkochte kaarten wordt 1 boom geplant !
Dan zijn er nog de wenskaarten van Gaëlle Boissonnard, een Franse kunstenares die prachtige tekeningen maakt.
Maak iemand blij; stuur een kaartje.
Op de foto vlnr – Aardkaart, kaart van Gaelle Boissonard en 2 Floriskaarten